Starość jest tym, przed czym  dzisiaj wielu z nas próbuje uciec. Jest tematem, który często od siebie odsuwamy. Świat w jakim żyjemy pędzi przed siebie i świadomość tego, że kiedyś możemy za nim nie nadążyć przyprawia nas o strach i niepewność - „...co wtedy ze mną będzie?...”

My stykamy się z nią codziennie - w każdej jej odsłonie. Nasza Fundacja powstała po to aby wspierać ludzi starych, niesamodzielnych i przewlekle chorych, pomagać im oraz ich bliskim w taki sposób, aby dać im możliwość normalnego życia i pomimo wszelkich dolegliwości i chorób w możliwie największym stopniu przywrócić ich życiu często utracony sens, równowagę, poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Doświadczenie nauczyło nas, że starość, choć stawia przed nami wiele wyzwań, nie musi być czymś przykrym a każdą chorobę – choćby najcięższą – o wiele łatwiej znosi się w komfortowych warunkach, pod dobrą opieką medyczną i serdeczną troską ludzi oddanych swojej pracy. Mamy wielką nadzieję, że dzięki naszej działalności umożliwimy dostęp do takiej właśnie opieki tym, którzy tego potrzebują.


Wspierając naszą Fundację finansowo lub rzeczowo, dajesz nam do ręki narzędzia,
dzięki którym poprawimy jakość życia naszych podopiecznych. Dla nich liczy się każda pomoc i nawet najmniejszy Twój dar sprawi, że w czyimś życiu na nowo zagości nadzieja, a serce wypełni spokój i poczucie bezpieczeństwa.